Лідерство

Секрет успішного бізнесу – компетентні співробітники

Секрет успішного бізнесу — компетентні співробітники, які мають набір «hard and soft skills». Прокачування Hard skills відбувається на будь-якому навчанні, що стосується безпосередньо специфічної функції (методи прогнозування, система KPI тощо).

 Але компанія буде здатна  на визначні результати і прориви тільки тоді, коли у співробітників розвинені Soft Skills – тобто – емоційний інтелект (EQ).

Ми вступаємо в епоху економіки взаємодії та співпраці. Тут розмиваються межі ролей та функцій, де конкурентну перевагу отримує Бізнес, який ефективніше взаємодіє із внутрішніми та зовнішніми клієнтами.

Поширена помилка логіста – це фокус виключно на товарні потоки та відсутність належної комунікації та взаємодії із суміжними функціями.

Модель – “добре робити свою справу” дає дуже посередній результат і блокує зростання бізнесу. Неефективна комунікація та відсутність синергії призводять до колосальних втрат.

На моєму досвіді втрати від збоїв в інформаційних потоках на прикладі середнього бізнесу в секторі FMCG виявилися рівними бюджету транспортних витрат – велика сума, погодьтеся! Але ж це чисті втрати. А якщо порахувати недоотриманий прибутку від відсутності синергії, повірте, можна компенсувати половину бюджету всієї логістики.

Розвиток лідерства у співробітників і менеджерів та вибудовування інформаційних потоків у системі управління ланцюгами постачання є таким же найважливішим завданням лідера.

Не чекайте більше. Почніть свій шлях вже сьогодні!