Ксенія Валієва

Експерт в сфері Supply Chain Management та Project management
Фахівець з розвитку емоційного інтелекту та лідерства
Автор освітнього курсу Supply Chain Management

Експерт у сфері Supply Chain Management

Я – ПРАКТИК, що має понад 15 років досвіду на керівних посадах у Supply Chain та операційній діяльності. У моєму арсеналі вже понад десяток успішних проектів, які дозволили скоротити компаніям мільйони та підвищити конкурентоспроможність підприємства за рахунок оптимізації ланцюжка постачань.

Близько 10 років тому я народилася ідея навчання моїх співробітників комплексному підходу в логістиці – Supply Chain Management. І я створила навчальну програму, яка допомагає виходити на новий професійний рівень, шукати шляхи підвищення ефективності операційної діяльності підприємства.

Навчальні програми та тренінги з Supply Chain Management вже більше 9 років демонструє свою практичну ефективність. Тренінг пройшли співробітники понад 500 компаній у різних секторах бізнесу – від банківської сфери, промисловості, виробництва, сфери послуг, фарм.сектору, HoReCa, рітейлу до будівництва та сільського господарства.

Фахівець із розвитку емоційного інтелекту та лідерства

Ще одна моя пристрасть – онтопсихологія – це сучасна наукова течія в психології, яка особливу увагу приділяє розвитку природного потенціалу людини та лідерства.

Розуміння психології лідерства та підприємництва допомагає вибудовувати команди – переможців, які досягають визначних результатів та реалізовувати грандіозні проєкти.

Показником високого EQ є Емоційний капітал, який прямо пропорційний до рівня доходу власника. Тому так важливо поряд з hard skills підвищувати рівень EQ, тренуючи soft skills.

Програми з лідерства, мотивації персоналу та розвитку емоційного інтелекту допомагають нарощувати цю важливу компетенцію та допомагають виходити на новий рівень особистого розвитку.

Жінка, любляча Мати і просто Людина, яка насолоджується Життям

Я – закохана в життя людина, яка перебуває в постійному русі та пошуку нових знань та вражень.

Навчання – моя пристрасть. Навчаюсь багато і постійно. У 2016 році отримала диплом СПБГУ за спеціальністю «Онтопсихологія». Моя перша освіта в сфері економіки – «Менеджмент організацій» (Кримський Інститут Бізнесу).

Люблю подорожі та активний відпочинок. Займаюся йогою та танцями. Люблю всі види живого мистецтва.